Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjenerali i bën dhuratën speciale, Rama: Këtë do t’ja jap djalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama së bashku me gjeneralët e lartë të SHBA dhe ambasadoren Yuri Kim kanë inspektuar brenda mjetet ushtarake të cilat do të përdoren gjatë stërvitjes “Defender 21”. 

Njërit prej gjeneralëve amerikanë, Rama i dhuroi një postër në të cilin portetizohej presidenti amerikan Ronald Reagan.

Ndërsa, gjenerali i dhuroi kryeministrit një medalje të cilën Rama tha që do t’ja dhurojë të birit,  Zahos.

“Këtë do t’ja jap djalit. Ka një vend special ku i vendos. Më thotë se këto janë gjërat më speciale që kam”, tha Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img