Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Gjendja shëndetësore e Bujar Qamilit, flet miku i këngëtarit: Ka patur probleme, por jo nga Covid-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

35063e6df03dfb0e394c573671be68a4

Miku i këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore shkodrane, Bujar Qamili ka treguar gjendjen shëndetësore të tij.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ramazan Çeka ka thënë se këngëtari ka pasur probleme shëndetësore, por jo nga Covid-19.

Sipas tij, Bujar Qamili ka pasur një shqetësim nga veshkat dhe për këtë është trajtuar në Itali, por tani po përmirësohet dukshëm.

“Të nderuar miq, kolegë, gazetarë, punonjës mediash e dashamirës të artit.

Nisur nga situata aspak e qetë psikologjike, e cila sa vjen e po na bën të pranojmë e ta marrim si të vërtetë çdo lajm u bëj me dije se sapo kam komunikuar personalisht me “Mjeshtrin e Madh” dhe mikun tim më të përzemërt Bujar Qamili.

Ai vërtetë ka pasur probleme shëndetësore, por jo me Kovidin.

Falë një trajtimi të specializuar dhe intensiv në Itali, gjendja e tij është stabilizuar dhe po përmirësohet dukshëm.

Në emër të Bujarit dhe familjes së tij u percjell me nota përzemërsie falenderimet më të sinqerta për interesimin tuaj”, shkruan Çeka.

cekaaa.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img