Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Gjendja Civle nxjerr ‘certifikatë vdekjeje’ për fituesin e Big Brother, Vesel Kurtishajn

spot_img

Lajme të ngjashëm

98e646a1ebe7c279f20c453319085ec4

Ka shkuar për të tërhequr një certifikatë lindjeje, por fituesi i edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, Vesel Kurtishaj është befasuar kur ka lexuar çka shkruhej mbi dokumentin.

Ndryshe nga kërkesa dhe realiteti, Gjendja Civile kishte lëshuar një certifikatë vdekjeje për Veselin.

“Njoftojmë miq dhe dashamirës… hahahahaha. Shkon njeriu me nxjerr certifikatë lindjeje edhe kur del e merr vesh që ka vdek.. Ndodhin të tilla gabime”, shkruan Veseli ndërsa publikon edhe foton. 

veso.png

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img