Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjendet trupi i pajetë i shqiptarit në Itali, dyshohet se është vrarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Trupi i pjetë i një shqiptari është gjetur në qytetin e Empolit në Itali.

Sipas mediave vendase mësohet se 36-vjeçari shqiptar është gjetur i vdekur pranë ish-fabrikës së qelqit nga vetë vëllai i tij.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion zyrtar për shkaqet e vdekjes, teksa autoritet italiane po hetojnë dy pista atë të vdekjes natyrale si dhe të vrasjes.

Në ambientet e ish-fabrikës, hetuesit gjetën elemente që sugjerojnë se njerëz të tjerë të pastrehë frekuentonin atë vend, prandaj dhe po hetohet edhe pista për vrasje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img