Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjendet trupi i pajetë i një burri në një valixhe në mes të sheshit, partnerja: Doja ta hiqja qafe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku brenda një valixhe është gjetur një trup i pajetë në Piazza Federico Sacco, në Romë.

Policia u njoftua nga një kalimtar,i cili kishte vënë re se nga valixhia dilte gjak. Menjëherë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka zbuluar trupin e një burri brenda në valixhe.

Policia ka ndekur gjurmët e gjakut që kishin dalë nga valixhia, dhe që i kishte çuar autoritetet në një banesë. Në apartament ndodhej një grua, 37-vjeçare, e cila pranoi se trupi në valixhe ishte i partnerit të saj.

Ajo tha se parteri kishte vdekur disa ditë më parë nga mbidoza dhe që trupin e kishte futur në valixhe “për ta hequr qafe”. Të dy ishin të varur nga lëndët narkotike.

Për hetuesit mbetet i dyshimtë fakti sesi gruaja, në pamje të parë shumë e dobët kishte arritur të transportonte trupin e burrit, me peshë rreth 90 kg.
Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img