Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjendet trupi i një personi të vdekur në Fier, dyshohet të jetë Demokrat Medinaj, vrau gruan 28-vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5a7bce5d7c5222c0ce9452f6e3dfd88c

Një person është gjetur i pajetë pak minuta më parë në Fier.

Dyshohet se trupi që është gjetur i pajetë të jetë autori Demokrat Medinaj, i cili pasditen e djeshme vrau bashkëshoreten e tij Irvana Medinaj, 28 vjeç.

Bëhet me dije se trupi i pajetë është gjetur në fushën e mbeturinave në Fier, pranë banesës së çiftit Medinaj.

*Burime nga policia informojnë se trupi i pajetë që është gjetur është i Demokrat Medinaj, autori i ngjarjes së rëndë.

Kujtojmë që Irvana Medinaj, 28 vjeç u qëlluar për vdekje me thikë, mbrëmjen e djeshme në Fier nga Bashkëshorti i saj Demokrat Medinaj.

Ajo ishte 6 javëshe shtatzënë dhe priste fëmijën e tretë. 28-vjeçarja u qëllua 31 herë me thikë nga burri i saj, në kokë dhe trup, derisa gjeti vdekjen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img