Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Gjendet Snajperi me të cilin dyshohet se u vra Ibrahim Basha në Lazarat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një armë zjarri tip “snajper” është gjetur dhe  sekuestruar nga policia në fshatin Lazarat.

Policia pas sekuestrimit të armës ka ngitur dyshimet se ajo është pikërisht arma me të cilën u qëllua Ibrahim Basha, efektivi i RENEA-s dhe u plagosën dy të tjerë. Arma e zjarrit do t’i kalojë si provë materiale organit të Prokurorisë për hetim.

Më shumë

spot_img
spot_img