Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Gjendet skeleti i copëtuar në lumë, ja dyshimet e policisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një skelet i pjesshëm i një personi të paidentifikuar ende është zbuluar në shtratin e lumit Vjosa.

Skeleti i përbërë nga kafka dhe gjymtyrët e poshtme është gjetur pranë fshatit Kanikol të Përmetit. Pranë eshtrave janë gjetur edhe disa rroba.

albsig

Paraprakisht policia dyshon se skeleti mund t’i përkasë ndonjë shtetasi nga vendet e treta që ka tentuar të kalojë kufirin për të emigruar, por nuk përjashtohen as pistat e tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img