Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gjendet skeleti i copëtuar në lumë, ja dyshimet e policisë

Shkruar nga Newsbomb

Një skelet i pjesshëm i një personi të paidentifikuar ende është zbuluar në shtratin e lumit Vjosa.

Skeleti i përbërë nga kafka dhe gjymtyrët e poshtme është gjetur pranë fshatit Kanikol të Përmetit. Pranë eshtrave janë gjetur edhe disa rroba.

Paraprakisht policia dyshon se skeleti mund t’i përkasë ndonjë shtetasi nga vendet e treta që ka tentuar të kalojë kufirin për të emigruar, por nuk përjashtohen as pistat e tjera.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese