Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Gjendet pas 6 orësh kërkime çifti francez që humbi rrugën në pyllin e Llogarasë, ja si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arritur të gjejë pas 6 orësh kërkime çiftin francez që humbi rrugën në pyllin e Llogarasë.

Çifti ishte nisur nga shtegu i Llogarasë për të zbritutr në Karaburun, por humbën rrugën dhe lëshuan sinjalin SOS.

Për gjetjen e tyre u nisën dy grupe të policisë, ndërsa kontrollet u bënë edhe me dron. Në ndihmë të policisë shkuan edhe punonjës të Zonave te Mbrojtura, të cilët e njohin terrenin.

Fatmirësisht çifti francez u gjet në afërsi të Gjirit të Gramës në gjendje të mirë shëndetësore dhe po shoqërohen drejt spitalit për ekzaminime më të hollësishme.

Më shumë

spot_img
spot_img