Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Gjendet pa ndjenja vajza e Whitney Houston

Shkruar nga Newsbomb

Bobbi Kristina Brown, vajza e Whitney Houston-it, u gjet pa ndjenja në një vaskë, në një shtëpi jashtë Atlantas , raporton CBS Atlanta.

Policia e Roswell, tha për  WGCL-TV se Brown u gjet nga burri dhe një shok i saj të cilët i dhanë ndihmën e parë. Vajza e këngëtares Whitney Houston,  u dërgua në Spitalin Fulton në Roswell dhe ende nuk bëhet e ditur gjendja e saj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese