Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Gjendet pa ndjenja një person në Delvinë, dërgohet me urgjencë në spital (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet një person pa ndjenja në një kanal në anë të rrugës në Vane të Delvinës.

Paraprakisht mësohet se Erjon Lame është gjetur nga disa kalimtarë të rastit, të cilët kanë njoftuar menjëherë ambulancën dhe e kanë  dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Sipas bashkëfshatarëve të tij mësohet se ai ka pasur probleme me zemrën dhe mund të ketë humbur ndjenjat papritur.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img