Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Gjendet një trup i pajetë në Vaun e Dejës, mister shkaqet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

89d4db6bd98482ab5f496f10c6b417b0

Trupi i pajetë i një burri rreth 55 vjerupi i pajetë i një burri rreth 55 vjeç ëhstë gjetur pasditen e sotme në Vaun e Dejës.

Sipas informacioneve të para nga vendngjarja, identiteti i 55 vjeçarit nuk dihet ende. Trupi i viktimës është gjetur në Shkjezë të Vaut të Dejës.

Policia dhe grupi i hetimit ndodhen në vendngjarje. Sipas tyre, në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale. 

Vau Dejës/Informacion Paraprak

Më datë 08.06.2020, ora 19:20, në fshatin Shkjezë, Vau i Dejës, është gjetur pa shenja jete, në rrugë shtetasi N. Sh. 55 vjeç, banues në Shkjezë.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune në trupin e viktimësdhe dyshohet për vdekje natyrale.

Veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img