Gjendet një trup i pajetë në Berat, dyshimet e para

Publikuar tek: aktualitet, më 20:34 12-07-2020 Gjendet një trup i pajetë në Berat, dyshimet e para

Gjendet trupi i pajetë i një 74 vjecari në lagjen Clirim të Beratit.

Trupi pa shenja jete ndodhej në katin e dytë të një pallati, që dikur ka qenë Konvikti i Vajzave.

Pas viteve 90’të, aty janë strehuar familjet e pastreha dhe të vetmuarit.  Zjarfikësit hynë në shkallë nga dritarja e katit të dytë, raporton News24.

Identiteti i viktimës është shtetasi P.S. Trupi u gjet i dekompozuar. I moshuari mendohet se ka ndërruar jetë prej kohësh, ndërsa shkaqet ende nuk dihen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094890594482422
array(1) { ["section"]=> string(57) "gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-berat-dyshimet-e-para-213655" }