Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Gjendet një trup i pajetë, dyshohet se është 54-vjeçari i humbur 3 muaj më parë

Lajme të ngjashëm

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në fshatin Lajthizë të Fushë Arrëzit.

Trupi është vënë re nga banorët të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë.

Paraprakisht dyshohet se mund t’i përkasë 54-vjeçarit Idriz Ahmetaj nga Puka, ish punonjës i mirëmbajtjes i humur rreth 3 muaj më parë.

Djali i tij ka denoncuar zhdukjen e të atit disa kohë më parë në media, por pavarësisht kërkimeve nga policia dhe nga vetë familjarët nuk është mundur të gjendet ende.

Sakaq, policia e Pukës është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Më shumë