Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Gjendet një trup i dekompozuar në lumin Seman

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një trup i dekompozuar është gjetur mëngjesin e sotëm në lumin Seman, Roskovec.

Bëhet me dije se trupi i pajetë, që është i dekompozuar është gjetur nga dy peshkatarë të asaj zone. Viktima është i gjinisë mashkull, ndërsa nuk dihet identiteti i tij, apo se në çfarë rrethanash ka humbur jetën.

Peshkatarët menjëherë pasi kanë konstatuar tyrupin kanë njoftuar policinë e cila ndpdhet në vendin e ngjarkjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrehanave të ngjarjes dhe identifikimin e viktimës.

“Më datë 04.08.2022, në fshatin Arapaj, në lumin Seman, është gjetur një trup i pajetë, ende i paidentifikuar, i seksit mashkull, i dekompozuar. Po punohet për identifikimin e kufomës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale” njofton policia.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img