Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Gjendet një trup i dekompozuar në bregun e Ishmit (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

5061f3904ce0427ff90f4b2ca0bec717

Një trup i dekompozuar është gjetur pasditen e sotme në grykëderdhjen e lumit Ishëm nga disa peshkatarë në Kurbin.

Mësohet se peshkaktarët kanë njoftuar sallën operative për një kufomë e cila ndodhej në breg.

Policia Kufitare pas arritjes në vendngjarje, ka konstatuar se kufoma e seksit mashkull nuk ka patur shenja dhune por identifikimi i viktimës nuk është bërë i mundur pasi kishte prej disa ditësh i dekompozuar.

Policia ka bërë me dije se kufoma është transportuar në morgun e spitalit për ekspertizë mjeko-ligjore.

Njoftimi i plotë:

Kurbin, Lezhë

Më datë 25.12.2019, në orët e pasdites, në grykëderdhjen e lumit Ishem, Kurbin , një peshkatar ka konstatuar një trup të pajetë, të seksit mashkull dhe ka lajmëruar Policinë Kufitare të cilët menjëherë kanë shkuar në vendgjarje.

Kufoma është transportuar në morgun e spitalit për ekspertizë mjeko-ligjore.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon hetimet për identifikimin dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img