Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Gjendet një skaf i braktisur në zonën e plazhit të vjetër në Vlorë, dyshohet se do përdorej për trafik kanabisi

spot_img

Lajme të ngjashëm

0a8e806106b9017d44cce5ab507c2f12

Një skaf i braktisur është gjetur mëngjesin e sotëm në zonën e plazhit të vjetër në Vlorë.

Dyshohet se skafi është përdorur ose do përdorej për trafik kanabisi.

Sakaq, mësohet se skafi i gjatësisë 9-10 metra është i pajisur me tre motorë.

Ndërkohë policia ka mbërritur në terren dhe po heton për zbardhjen e plotë të të dhënave të skafit.

Më shumë

spot_img