Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Gjendet një predhë në Lezhë gjatë gërmimeve për rindërtimin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një predhë e paplasur është gjetur ditën e sotme në Bulevardin ‘Gjergj Fishta’ në Lezhë.

Bëhet me dije se predha është gjetur gjatë gërmimeve që po bëhen në Lezhë për programin e rindërtimit.

Punonjësit kanë njoftuar menjëherë policinë. Mësohet se zona ku ndodhet predha është rrethuar.

Në zonë tani gjenden policia dhe forcat xheniere që po bëjnë këqyrjen.            

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img