Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Gjendet një polic i pajetë në Pejë, policia tregon dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

6a4e7c37327b6a887608a6f636c79fe2

Gjendet një polic i pajetë në orët e vona të pasdites së sotme në Pejë. Lajmi është bërë me dije nga zëdhënësi i policisë së rajonit të Pejës, Driton Rugova.

“Sot me datë 01/03/2021 ne ora 16:20 Policia në Pejë ka pranuar informatën se një zyrtar policorë është gjetur pa shenja jete. Menjëherë njësiti policor ka shkuar në lokacion si dhe janë informuar edhe njësitet tjera. Policia do ofrojë detaje të tjera, pas përfundimit të procedurave të nevojshme”, tha Driton Rugova.

Ndërkohë, ende nuk dihet identiteti i viktimës, por në medie qarkullon lajmi se punonjësi i policisë mund të ketë kryer vetëvrasje, por kjo nuk është konfirmuar ende nga policia e Kosovës.

Më shumë

spot_img