Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Gjendet një person i vdekur në Librazhd, dyshohet se është mbytur

Lajme të ngjashëm

Gjendet një person i pajetë në qytetin e Librazhdit.

Mësohet se trupi i pajetë është gjetur në pritën e digës dhe dyshohet se është mbytur.

Sapo është hapur dega e digës në lumin Rrapun, ka dalë trupi i pajetë i një personi, i cili ende nuk është identifikuar.

Ndërkohë policia dhe ambulanca kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë hapur hetimet për zbardhjen e saj.

Trupi i pajetë është dërguar në morg dhe po pritet të dalin përgjigjet e ekpertizës për shkaqet e plota të vdekjes.

Më shumë