Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Gjendet një person i vdekur në kryeqytet, Policia e dërgon trupin në morg

spot_img

Lajme të ngjashëm

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në kryeqytetin e Kosovës, në Prishtinë. Identiteti dhe mosha e tij nuk bëhen ende me dije.

Viktima është gjetur në shtëpinë e tij, nga Policia e Kosovës, e cila e ka dërguar trupin në morg për ekzaminime të mëtejshme për të zbuluar shkakun e vdekjes. Trupi është gjetur pasditen e djeshme.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img