Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Gjendet një person i pajetë në Vlorë (Dyshimet e para)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Vlorë.

Bëhet me dije se i pajetë është gjetur një 86-vjeçar. I moshuari është gjetur pa shenja jete pranë ambulancës së qytetit.

Nga informacionet e para raportohet se i moshuari nuk kishte shenja dhune në trup dhe dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img