Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Gjendet një person i pajetë në një apartament në Shëngjin, dyshimet e para

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person i pajetë është gjendur në një apartament në Shëngjin.

Burime pë media bëjnë me dije se personi i pajetë është një shtetas rus. Mësohet se shtetasi rus 39-vjeç dyshohet të ketë vdekur të paktën prej 3 ditësh, në rrethana ende të paqarta.

Nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojё e përdorimit të pijeve alkoolike dhe substancave të tjera.

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 22:40, të mbrëmjes së kaluar, në Shengjin, Lezhë,në katin e pestë të një  banesë, është gjetur pa shenja jete nga kunati i tij, shtetasi E.N.,39 vjeç, me shtetesi Ruse , i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojё e përdorimit të pijeve alkoolike dhe substancave të tjera.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Më shumë

spot_img
spot_img