Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gjendet një person i pajetë në Maliq, dyshohet se humbi jetën nga alkooli tepërt

Shkruar nga Newsbomb
Gjendet një person i pajetë në Maliq, dyshohet se humbi

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Maliq, ku është gjetur i pajetë një person.

Bëhet me dije se ngjarja e rëndë është shënuar në Zëmblak, ku u gjet i pajetë një person. Dyshohet se personi në fjalë ka abuzuar me alkoolin për festën e Vitit të Ri dhe kjo ka shkaktuar vdekjen.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje si dhe shkakun e vdekjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese