Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Gjendet një person i pajetë në Elbasan, është mbytur në lumin Shkumbin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet në media. Një person pa shenja jete është gjetur në fshatin Jagobinë në Elbasan.

Dyshimet e para janë që të jetë mbytur në lumin Shkumbin. Ende nuk dihet identiteti apo mosha e tij.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img