Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Gjendet një person i pajetë në Elbasan, dyshimet e para

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë ditën e sotme në Elbasan.

Bëhet me dije se në turpin e viktimës nuk janë shenja dhune, por dyshohet se ai ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img