Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Gjendet një person i pajetë, dyshohet se është vrarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Trupi i një personi të pajetë i seksit mashkull është gjetur sot në aksin Fier-Lushnje.

Trupi i përket një 65-vjeçari dhe është gjetur në afërsi të vendit të quajtur “Rrethrrotullimi i Kolonjës” dhe dyshohet se është vrarë.

NJOFTIMI ZYRTAR I POLICISË

Në datën 29.10.2017, rreth orës 11:00, në tokat e fshatit Kolonjë, Lushnje, në një kanal vaditës, është gjetur nga banorë të zonës një shtetas i vdekur, i seksit mashkull, rreth 65 vjeç.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë
spot_img
spot_img