Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjendet një person i mbytur në liqenin e Pogradecit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

edfa07ddd99dad2dc53ade94ae701f69

Një person është gjetur i mbytur në liqenin e Pogradecit.

Trupi i pajetë është akoma i paidentifikuar dhe është dërguar drejt morgut.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngajrjes, ndërsa policia ka nisur hetimet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img