Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Gjendet një kafkë e dekompozuar brenda një qeseje në Berat

Shkruar nga Newsbomb
Gjendet një kafkë e dekompozuar brenda një qeseje në Berat

Një kafkë e dekompozuar është gjetur këtë të premte, e hedhur pranë varrezave të qytetit në Berat.

Bëhet e ditur se kafka e dekompozuar është gjetur mesditën e sotme pranë varrezave të Burdulliasit dhe ndodhej brenda një qeseje plastike.

Kanë qenë punëtorët e varrezave të cilët kanë konstatuar qesen dhe kanë njoftuar menjëherë policinë. Kafka i përkiste gjinisë femërore por ende nuk dihet se kujt.

Kafka e dekompozuar është transportuar pranë Institutit të Mjekësisë Ligjore, kur edhe do të kryen ekzaminimet e nevojshme që do të përcaktojnë identitetin e saj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese