Hapësire reklamuese

Aktualitet

Gjendet një grua e pajetë në liqenin e Viroit në Gjirokastër, tmerrohen kalimtarët

Shkruar nga Newsbomb

Një grua e pajetë është gjetur ditën e sotme në liqenin e Viroit në Gjirokastër.

Kanë qenë disa kalimtarë që kanë vënë re gruan e mbytur në liqen dhe ashtu të tmerruar kanë njoftuar menjëherë policinë.

Nuk dihet ende identiteti i gruas që ka ndërruar jetë dhe as shkaqet. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Pamje nga liqeni i Viroit në Gjirokastër, ku u gjet gruaja pajetë

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese