Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Gjendet një GRANATË pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

415b0c27fddd7a62a79847b6eceb3d35

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë.

Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha në drejtim të Spitalit Ushtarak.

Granata është e ndryshkur dhe pa ndezëse, ndërsa drejt vendngjarjes janë nisur policia dhe forcat xheniere.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 21.09.2020, rreth orës 18:05, në Laprakë, në një shkurre është gjetur një granatë dore e vjetër, e ç’aktivizuar. Granata është marrë nga forcat xheniere pa asnjë problem.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img