Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Gjendet një 35 vjeçar i mbytur në liqenin e Shkodrës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 35 vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur teksa po peshkonte në lumin Buna në afërsi të liqenit të Shkodrës.

Sipas policisë, 35 vjeçari Ramiz Aliaj nga fshati Vrakë e Malësisë së Madhe, është mbytur aksidentalisht teksa po peshkonte në lumë. Trupi i pajetë është gjetur në liqenin e Shkodrës dhe është dërguar në morgun e qytetit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img