Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Gjendet në zyrën e mjekut Edvin Prifti një zarf me emrin e pacientes, SPAK merr në pyetje gruan që ndodhet në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mjeku kardiolog, Edvin Prifti u arrestua nga SPAK me akuzat e korrupsionit dhe pastrimit të parave.

Burime nga Prokuroria e Posaçme bëjnë me dije se në zyrën e doktorit, Edvin Prifti ka gjetur një zarf bosh, po me një emër sipër të një pacienteje.

Sipas informacioneve për Fax News, SPAK ka marrë në pyetje pacienten që është e shtruar ende në spital.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img