Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Gjendet në Dibër 15 vjeçarja nga Vlora, ishte larguar me të dashurin pasi familja nuk lejon lidhjen e tyre

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është gjetur në Dibër 15 vjeçarja Fiona S. nga Vlora, e cila rezultonte e zhdukur prej datës 31 gusht.

Ajo është gjetrur në familjen e një djali të moshës 18 vjeç, teksa ka thënë se ka ikur me dëshirë me djalin që dashuron, pasi familja e saj nuk e pranon lidhjen e tyre.

Policia po vijon hetimet në lidhje me këtë rast, ndërkohë që mësohet se familjarët ishin në dijeni të lidhjes së saj me djalin me të cilin u arratis.

LEXO EDHE: E ëma përfundon në spital pas zhdukjes, “bëhet e gjallë” 15-vjeçarja dhe poston foto me një djalë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img