Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Gjendet kokainë në burgun e Drenovës, si i burgosuri i kishte fshehur dozat brenda gojës (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Oficerët e burgut të Drenovës kanë gjetur dhe sekuestruar 6 doza kokainë brenda ambienteve të burgut.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se kokaina i përkiste të burgosurit Kristaq Izeti i cili po vuan dënimin pasi është akuzuar për “vjedhje”.

Policia e burgut ka arritur t’ja gjejë këtë sasi në gojë Izetit, gjatë përpjekjes së të dënuarit për ta fshehur.

Menjëherë SHKB ka filluar hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe për të kuptuar se si kjo sasi ka arritur që të futet brenda institucionit.

 

Më shumë


spot_img

spot_img