Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjendet i vetëvarur një 42-vjeçar në tunelin e hekurudhës në Librazhd, në të njëjtin vend një person i dha fund jetës dy ditë më parë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Librazhd, ku është gjetur i varur një një 42-vjeçar.

Bëhet me dije se rreth orës 14:20, në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në rrugën hekurodhore “tuneli i trenit Dragostunjë”, dyshohet se është vetëvarur në një pemë , shtetasi Gentian Latollari, 42 vjeç, banues në Pogrades.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokummentimin e plotë të rrethanve të ngjarjes.

Kujtojmë që dy ditë më parë në të njëjtin tunel u gjetë i vetavrëur Hasan Bici.

Librazhd/ Informacion paraprak

Më datë 31.05.2021 , rreth orës 14:20, në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në rrugën hekurodhore “tuneli i trenit Dragostunjë”, dyshohet se është vetëvarur në një pemë , shtetasi Gentian Latollari, 42 vjeç, banues në Pogrades.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokummentimin e plotë të rrethanve të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img