Gjendet i VDEKUR roja i një pallati në ndërtim në Tiranë (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:30 13-08-2020 Gjendet i VDEKUR roja i një pallati në ndërtim në Tiranë (DETAJE) Ilustruese

Gjendet i vdekur roja i një objekti në ndërtim në Tiranë.

Policia bën me dije se, më datë 13.08.2020, rreth orës 13:24, në rrugën “Ndre Mjeda”, në një pallat në ndërtim, është gjetur i pajetë në sheshpushimin e katit 2, roja i objektit  shtetasi N.B., rreth 50 vjeç, ku dyshohet se mund të ketë rënë nga lartësia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Infektohet me COVID-19 drejtori ekonomik i Bashkisë së Elbasanit
29 vjeçari me Covid u hodh nga dritarja e ‘Shefqet Ndroqit’, zbardhet dëshmia e infermieres: Si ishte gjendja e tij para se të vriste veten »
Article Logic
Execution time: 0.010982990264893
array(1) { ["section"]=> string(70) "gjendet-i-vdekur-roja-i-nje-pallati-ne-ndertim-ne-tirane-detaje-217016" }