Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Gjendet i vdekur një i moshuar në Vlorë, trupi dërgohet në morg për ekspertizë mjeko-ligjore

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

209746484e1ae4a29544151c0946e020

Në mesditën e sotme, në lagjen “4 Heronjtë” Vlorë, është gjetur i pajetë në banesën e tij shtetasi S. P., 91 vjeç,  i cili  jetonte vetëm në banesë.

 

Policia bën me dije se, trupi i viktimës është transportuar për në morg për ekspertizë mjeko- ligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes dhe shkakun e dëmtimeve të konstatuara paraprakisht në trupin e viktimës.

Është ngritur një grup hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë  po vijojnë hetimet e mëtejshme në lidhje me zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img