Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Gjendet i vdekur një burrë në Durrës, dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 56 vjeçar është gjetur i pajetë në qytetin e Durrësit. Sipas njoftimit të policisë mësohet se trupi i pajetë i 56 vjeçarit me ininciale F.Ç është gjetur pranë derës së një vendparkimi mjetesh aty ku dhe viktima punonte si roje.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se 56-vjeçari e ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Njoftimi i plotë:

Më datën 02.08.2022, në lagjen nr.14, Durrës, pranë derës së një vendparkimi mjetesh është gjetur i pajetë shtetasi F. Ç., 56 vjeç, (roje i vendparkimit).

Nga veprimet e para hetimore rezulton se 56-vjeçari e ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img