Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Gjendet i vdekur një 45-vjeçar shqiptar në Selanik, dyshohet se e ka vrarë djali

Lajme të ngjashëm

Gjendet i vdekur në Greqi një 45 vjecar shqiptar, shkruan Newsbomb.al.

Mediat greke raportojnë se shqiptari është vrarë. Viktima është gjetur pasditen e djeshme në një shesh në Selanik. Fytyra e tij kishte plagë të shumta në fytyrë dhe kjo ngriti dyshimet se 45-vjeçari është vrarë.

Dyshohet se vrasjen e ka kryer djali i viktimës.Ky i fundit është shoqëruar në polici për t’u marrë në pyetje.

Ndërkaq, identiteti i viktimës nuk është bërë ende me dije.


Më shumë