Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjendet i vdekur në mes të rrugës një 64-vjeçar në Korçë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8028f9b631bdad1e0927fd5c3e0c970b

Një 64-vjeçar është gjetur pa shenja jete në mesin e rrugës në Korçë. 

Kalimtarë të rastit kanë gjetur trupin e tij në lagjen nr.9. dhe më pas kanë lajmëruar policinë, që ka bërë identifikimin e tij.

Bëhet fjalë për Petrika Kovaçi, i cili nuk ka pasur shenja dhune në trup.

Nga informacioni paraprak i policisë, dyshohet se Kovaçi mund të ketë gjetur vdekjen për shkaqe natyrore.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 29.01.2021, rreth orës 19:45, në lagjen nr. 9, Korçë, në rrugë, është gjetur i pajetë shtetasi P. K., rreth 64 vjeç.

Nga kqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas mund të ketë gjetur vdekjen nga shkaqe natyrale.

Po punohet për të përcaktuar shkaqet e vdekjes si dhe për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img