Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Gjendet i vdekur në makinë 24-vjeçar shqiptar në Itali, dyshimet e para

Lajme të ngjashëm

Një 24-vjeçar është gjetur i vdekur në makinën e tij të parkuar,në zonën e njohur si San Donà di Piave, Itali.

I riu, me origjinë shqiptare, emri të të cilit nuk bëhet me dije jetonte në zonën e Pordenones. Sipas të dhënave të para nga policia vdekja e të riut mund të jetë shkaktuar nga një mbidozë.

Megjithatë, do të nevojitet një autopsi për ta konfirmuar atë, por hetimet duket se janë të orientuara në këtë drejtim. Mediat italiane shkruajnë se shqiptari kishte një rekord të pastër dhe tani hetuesit po përpiqen të kuptojnë se ku e ka blerë drogën.


Më shumë