Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Gjendet i vdekur i riu në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen e mistershme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e2906fa91cfa44c3851056aa9b311d57

Një 24-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në rrugën “Don Bosko” ditën e sotme në Tiranë.

Shtetasi Endri Dhimitri, ishte mjekuar katër ditë më parë në Spitalin e Traumës për dhimbje të forta. Ndërsa shkak i vdekjes është hemorragjia e brendshme.

I riu ka ndërruar jetë kur ishte nën efektin e akloolit, por policia thotë se ka dyshime për mjekim të pakujdesshëm. Hetimet e mëtejshme dhe ekspertiza mjeko-ligjore pritet të hedhin dritë mbi vdekjen misterioze.

Lexo: Vdes në mënyrë misterioze 23-vjeçari nga Përmeti, para 3 vitesh humbi nënën

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img