Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Gjendet i varur pranë banesës në 50-vjeçar

spot_img

Lajme të ngjashëm

163a385547e9dd1821bfc4ec8fcecab3

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos, ku një 50-vjeçar është gjetur i pajetë pranë banesës së tij.

Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur trupin e 50-vjeçarit të varur në një pemë, në afërsi të banesës. Policia dhe hetuesit kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve. Paraprakisht dyshohet se 50-vjeçari është vetëvarur.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img