Hapësire reklamuese

Rajoni

Gjendet i pajetë shqiptari në një hotel në Kretë

Shkruar nga Newsbomb
Gjendet i pajetë shqiptari në një hotel në Kretë

Një 43-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë mbrëmjen e djeshme në Chania të Kretës.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptari ishte duke qëndruar në një hotel në Chania, ku është gjetur i pajetë nga pronari i këtij hoteli.

Trupi i tij është transportuar me autoambulancë në spitalin e Chanias, për të kryer një nekropsi dhe për të përcaktuar shkakun e saktë të vdekjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese