Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Gjendet i pajetë pronari i një firme në autostradën Tiranë-Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

af4bba86f2c33a87854bd46e9b72905b

Pronari i një firme është gjetur i pajetë në autostradën Tiranë-Durrës.

Bëhet me dije se i pajetë është gjetur shtetasi me inicialet N. D., 58 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Dyshohet se 58-vjeçari ka humbur jetën për shkaqe natyrore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img