Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Gjendet i pajetë një person në Kurbin, DYSHIMET e para (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Kurbin.

Mësohet se viktima është gjetur në lumin pranë fshatit Skuraj.

Raportohet se bëhet fjalë për shtetasin Luigj Gjeloshi, i cili dyshohet të jetë mbytur në lumë.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërkohë ambulanca dhe forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit të 54-vjeçarit

Sakaq, policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Më shumë