Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Gjendet i pajetë një burrë në Lezhë, fqinjët njoftuan policinë pasi ndjenë erën e rëndë që vinte nga banesa

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Lezhë, ku një person është gjetur i pajetë.

Bëhet me dije se është gjetur i pajetë në banesën e tij 50-vjeçari Fatos Haxhiraj. Fqinjët kanë ndjerë erë të keqe dhe kanë njoftuar policinë.

Policia ka gjetur pa ndjenja Haxhirajn, i cili jetonte i vetëm me qira dhe dyshohet se ka vdekur tre ditë më parë.

Nuk dihet ende se çfarë i ka shkatuar vdekjen personit në fjalë, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img