Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Gjendet i pajetë në rrugë 45-vjeçari nga Fieri, dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në lagjen “Apollonia”, Fier.

Bëhet me dije se është gjetur i pajetë shtetasi D. G., 45 vjeç, banues në Fier. Nga veprimet paraprake dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

“Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Apollonia”, Fier, është gjetur në rrugë, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi D. G., 45 vjeç, banues në Fier.

Nga veprimet paraprake dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale”, njofton policia.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img